Saugumo jausmas švelnina nelaimingų
atsitikimų pasekmes.
Tėvai turi pakankamai rūpesčių, ir nėra momentų, kai tėvai negalvotų apie savo vaikus ir jų saugumą. Mes džiaugiamės, kad „Mandatum Life Lietuva“, bendradarbiaudama su Lietuvos plaukimo federacija, Jūsų vaikui gali pasiūlyti saugias ir naudingas plaukimo pamokas.
Visi vaikai, dalyvaujantys antrokų mokymų plaukti programoje „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje - 2022“, gali dalyvauti „Mandatum Life Lietuva“ akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“, ir įvykus nelaimingam atsitikimui pamokos metu gauti išmoką dėl patirtos traumos.

Maksimali galima išmoka yra 5 000 Eur.
Konkreti išmoka priklauso nuo traumos sunkumo ir yra apskaičiuojama bei išmokama akcijos taisyklėse nustatyta tvarka.

Akcija vyksta 2021 m. gruodžio - 2022 m. birželio mėnesiais.

Daugiau informacijos: Akcijos taisyklės

Norėdami dalyvauti „Mandatum Life Lietuva“ skelbiamoje akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ Jūs privalote užpildyti žemiau esantį sutikimą su akcijos sąlygomis.
Tėvų (globėjų) sutikimas su akcijos sąlygomis
  1. Patvirtinu, kad su Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialo (filialo kodas 300625720, buveinės adresas Saltoniškių g. 2, Vilnius), toliau - „Mandatum Life Lietuva“ akcijos „Mokausi plaukti saugiai“ sąlygomis, kurios skelbiamos interneto svetainėje, adresu https://www.mandatumlife.lt/akcija-mokausi-plaukti-saugiai/, susipažinau ir sutinku joje dalyvauti.
  2.  Esu informuotas, kad „Mandatum Life Lietuva“ renka, saugo ir kitaip tvarko programoje dalyvaujančio nepilnamečio vaiko ir tėvų asmens duomenis. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkomi asmens duomenys, pateikiama Privatumo politikoje, kuri skelbiama interneto svetainėje, adresu https://www.mandatumlife.lt/apie-mandatum-life/privatumo-politika/.
  3.  Pažymėdamas savo pasirinkimą langelyje, sutinku (arba nesutinku), kad „Mandatum Life Lietuva“ tvarkytų tėvų (globėjų) asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais ir į mane kreiptųsi „Mandatum Life Lietuva“ darbuotojai ar įgalioti atstovai telefonu (įskaitant skambučius ir SMS) su tikslu teikti reklaminę informaciją apie pasiūlymus, nuolaidas, naujus produktus ir pan.


Suprantu, kad nesutikimo su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais atveju dalyvavimas akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ negalimas.

Vaiko duomenys

Atstovaujamas (-a) tėvų (globėjų)

Svarbu! Prieš siųsdami sutikimą, patikrinkite, ar visi duomenys įvesti teisingai.